چشم هایی گیرا در جشن عروسی

چشم هایی گیرا در جشن عروسی
بی شک همه ی عروس خانم ها دوست دارند چشمانی براق و جذاب در جشن عروسی شان داشته باشند. در ادامه نکاتی را مطرح می کنیم که با انجام آنها می توانید به چشمانی زیبا دست پیدا کنید.
برای اینکه پف چشمانتان را از بین ببرید می توانید صورتتان را سی ثانیه در آب یخ فرو ببرید. یا اینکه صورتتان را با آب سرد بشویید. به طور کلی آب خنک از پف کردگی چشمانتان می کاهد. آب خنک اثر سریع و مثبتی را پیش از آغاز آرایش بر صورتتان می گذارد. 
هچنین می توانید تکه های یخ را در داخل پارچه کتان نازک بگذارید. این روش هم مثل روش قبلی بسیار اثربخش است.
چند روز پیش از جشن عروسی تان از برش های خیار نازک روی پوست صورتتان استفاده نمایید. 
استفاده از اشک های مصنوعی درخشان کننده را پیش از استفاده از لنز و آرایش چشمانتان فراموش نکنید. اشک های مصنوعی براق کننده موجب می شوند چشمانتان به آهستگی درخشندگی طبیعی شان را به دست بیاورند.
دور و بر چشمتان را با انگشت حلقه تان به آهستگی به طرف بالا ماساژ بدهید. این گونه گردش خون را بیتر کرده و در نهایت نشانه های خستگی چشمتان کاهش می یابد.
پنبه آغشته به شیر برای کاستن از برآمدگی های ناشی از آلرژی مناسب است.

چشم هایی گیرا در جشن عروسی

به مدت چند دقیقه قاشق فلزی را داخل فریزر بگذارید و یا آن را زیر آب سرد قرار بدهید. پس از آن قاشق را بالای پلکتان بگذارید. فلز سرد از خستگی چشمانتان می کاهد.
چای کیسه ای خیس شده در آب گرم را در فریزر منجمد نمایید و شب ها از آن برای دور چشمانتان استفاده کنید.
حتما یک هفته پیش از جشن عروسی تان هر شب هشت ساعت خوابیده تا آثاری از کم خوابی در چشمانتان پدیدار نباشد.
توجه کنید خواب کافی و استراحت و عدم وجود استرس موجب زیبایی شما می شود. اگر هم در روز جشن عروسی احساس کردید به تیری زیر چشم و یا پف شدید چشم مبتلا شده اید، اصلا خودتان را ناراحت نکنید. کافی است آن را به میکاپ آرتیستتان بسپارید.

چشم هایی گیرا در جشن عروسی

 

چشم هایی گیرا در جشن عروسی

 

چشم هایی گیرا در جشن عروسی