دل خانم ها را بدست بیاوریم

بسیاری از آقایان نحوه صحبت کردن با یک خانم را بلد نیستند. به همین دلیل هم است که موفق نشده اید دل خانمی را به دست بیاورید.به همین دلیل هم است که نتوانستید معنی و مفهوم خوشبختی را درک کنید.در ادامه مقاله همراهمان باشید تا شما را راهنمایی کنیم.
فقط آقایان مطالعه کنند.

صحبت با خانم


1)شما میبایست در رابطه با موارد احساسی، نظیر خاطرات کودکی، آرزوها و اهدافی که آنها را احساساتی میکند صحبت کنید.
2)خانم ها آقایانی را می خواهند که بتوانند آنان را رهبری و راهنمایی کنند.زمانی که صحبت میکنید افسار موضوع مورد صحبت را به دست بگیرید. خانم ها تمایل ندارند خودشان آغاز کننده، ادامه دهنده و کنترل کننده مکالمات بینتان باشند.
3)توجهتان را به سمت حرکات غیر زبانی خانم ها معطوف کنید.زمان مکالمه زیاد نزدیک وی نایستید.چرا که احتمال دارد آب دهانتان به سمت وی پرت شود، یا اینکه موجب معذب شدن وی شوید.خانمها این موضوعات را با اشاراتشان شما را متوجه خود خواهند کرد.
4)تفاوت شاد و مسخره بود را حتما به یاد داشته باشید. خانمها مکالمات هیجان انگیز و شاد را به شنیدن جک های خنده دار و لودگی ترجیح می دهند. این دو مورد فرق های بسیاری دارند.
5)حس رقابت را در خانمها برانگیزید.خانمها علاقه دارند تا مقابل محرکی برانگیخته شوند. باید بدانید که چگونه و به آرامی و به گونه ای تحت کنترل این محرک را در انان بیدار کنید.
6)خانمها از آقایانی که تشخیص می دهند چه زمانی و چگونه مکالمات را به مسائل خصوصی بکشانند بیشتر خوششان می آیند نه اینکه در 5 دقیقه آغازین مکالماتتان سعی کنید از مسائل خصوصی و تمام زندگیشان سر در بیاورید.
7)خانمها دوست دارند تا به راحتی نظرتان را در موردشان بیان کنید.هرچه را میبینید با ادب مطرح کنید.
8)تعربف باید به جا باشد اگر زیاد از حد از آنان تعریف کنید می پندارند قصد دارید ره صدساله را یک شبه طی کنید.اگر آنان بهترین و زیباترین زن دنیا هستند تعاریفتان را در یک الی دو جمله خلاصه کنید.
9)در صورتی که قصد دارید ساعتها با خانمی صحبت کنید بهتر است از طرح کردن سوالاتی که حوصله سر بر است بپرهیزید.سعی کنید از علایق وی بپرسید تا این که مدام از گذشته وی سوال کنید.
10)این که چگونه سر صحبت را باز کنید بسیار مهم است.به طور مثال شما متولد کجاهستید با این که بهتون نمیاد این اطراف بزرگ شده باشید زمین تا آسمان فرق دارد.آقایانی که جمله اول را ترجیح می دهند هنوز از موارد گفته شده مطالبی را یاد نگرفته اند.
11)هرگز شخصیتتان را پنهان نکنید.در مورد بیان احساسات و اعتقاداتتان صادق باشید.روراست بودن بهترین وموثرترین حربه است.
12)هرگز مستقیم به چشمان و اندام وی توجه نکنید..
13)سعی کند جمله ای مناسب پیدا کنید تا بیان کنبید که احساسی که نسبت به آشنایان را دارید را با او احساس نمی کنید.
14)از مکالماتتان برای خودمانی ترشدن و صمیمانه تر شدن استفاده کنید.دقت کنید رشته ی ادب پاره نشود.
15)زیاد قابل دسترسی هم نباشید اگر خانم ها بفهمند شما را راحت به دست می آورند کار آقایان تمام است.خانمها مردهای دست نیافتنی را بیشتر دوست دارند.