کادوی مناسب و ویژه برای دهمین سالگرد ازدواج

کادوی مناسب و ویژه برای دهمین سالگرد ازدواج
در این مطلب می خواهیم هدایایی که می توانید برای دهمین سالگرد ازدواجتان تهیه کنید را عنوان کنیم. بسیاری از افراد برای مناسبت هایی که برایشان اهمیت ویژه ای دارد، به دنبال هدیه ای مناسب هستند. بعد از گذراندن 10 سال زندگی مشترکتان، عمدتا باید هدایای ارزشمندی را تهیه کنید که رضایت و تشکر شما را از یک دهه زندگی مشترک نشان بدهد. 
اگر به دنبال هدیه ای رمانتیک هستید، دسته گلی که دارای 10 رنگ مختلف گل رزاست را پیشنهاد می کنیم. اگر وسع مالی تان اجازه می دهد، یک شاخه گل رز نقره یا طلا تهیه کنید و 9 عدد گل رز را دور آن بگذارید و آن را بیارایید.
تلفن همراه، هارد اکسترنال و سایر لوازم دیجیتالی از مواردی هستند که همواره آقایان را شاد می سازند. البته خانم ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. آنان از گرفتن هدایایی نظیر: ساعت هوشمند و... شاد می شوند.
آلبومی را تهیه کنید که عکس هایتان را از نخستین سالگرد ازدواجتان به همراه سالگردهای دیگر ازدواجتان را در آن قرار بدهید و زیر آن هم یک یادگاری بنویسید.
می توانید براساس وضعیت مالی تان، تور سفر داخلی یا خارجی تدارک ببینید. کمی خوش گذرانی و دوری از پستی و بلندی های زندگی برای شما و همسرتان لازم است.
خانم های عزیز همیشه طلا و جواهرات را دوست دارند. اگر وسع مالی تان می رسد برای همسرتان یک ست طلا یا یک انگشتر تهیه کنید. در صورتی که از عهده ی هزینه تهیه جواهرات الماس یا سنگ های قیمتی بر می آیید توصیه می کنیم یا هدیه ای نظیر یاقوت کبود همسرتان را خوشحال کنید. اگر هم نمی توانید طلا خریداری کنید هیچ اشکالی ندارد، زیورآلات نقره و استیل هم میتواند موجب غافلگیری و خوشحالی همسرتان بشود.

کادوی مناسب و ویژه برای دهمین سالگرد ازدواج

می توانید بلیط کنسرت خواننده مورد علاقه همسرتان را تهیه کنید و به همراه هم به کنسرت بروید.
در صورتی که همسرتان از ارتفاع هراسی ندارد یا به ورزش هایی که در ارتفاع زیاد صورت می گیرد، علاقه دارد تهیه ی بلیط پاراگلایدر، بالن و هواپیماهای شخصی می تواند ایده ای به یاد ماندنی باشد.
می توانید مهریه تان را ببخشید. این گونه اعتماد و علاقه قلبی تان را هم بعد از ده سال به همسرتان ثابت کرده اید. این هدیه جزو بهترین هدایا می باشد.
یکی از عکس های عروسی تان را که هم همسرتان آن را دوست دارد و خودتان هم آن را خیلی دوست دارید، بدهید تا از روی آن نقاشی بکشند.
از یک شاعر بخواهید شعری رمانتیک برای همسرتان بسراید. اکثر افراد به ویژه خانم ها از این کار بسیار لذت می برند.
رستورانی سنتی با موزیک زنده رزرو کنید و از گروه موسیقی بخواهید سالگرد ازدواجتان را اعلام کنند.
می توانید تابلوی خوشنویسی زیبا که جملات رمانتیک نوشته شده است تهیه کنید و هدیه بدهید.
سبدی از گل نرگس برای همسرتان تهیه نمایید. می توانید هدایایتان را هم میان گل های نرگس مخفی نمایید.
اکثر افراد ساعت کچی را خیلی دوست دارند. می توانید ساعتی مچی تهیه نمایید.
بلیط تئاتر برای همسرتان تهیه کنید و با هم به تئاتر بروید.
می توانید دکوراسیون خانه تان را عوض کنید. هم چنین اگر همسرتان از خرید تلویزیونی به روزتر، مبلمانی جدید و... خوشحال می شود می توانید این کار را هم انجام دهید. 
در صورتی که همسرتان رژیم غذایی خاصی را رعایت می کند می توانید جعبه ای که درون آن خوراکی های خوش طعم و وسوسه برانگیز قرار دارد تهیه نمایید تا بعد از مدت ها از خوردن این خوراکی ها لذت ببرد.
می توانید یک خرگوش، طوطی و یا هر حیوانی که همسرتان دوست دارد مانند سگ و... تهیه کنید.
در صورتی که همسرتان به فرزند دار شدن علاقه زیادی دارد، می تواند خبر بارداری تان را در این روز به همسرتان بگویید. این گونه خوشحالی اش چند برابر می شود.
در صورتی که مدتهاست همسرتان تلاش می کند و بار زندگی را به دوش می کشد، پیشنهاد می کنیم برای او سورپرایزی ویژه در نظر بگیرید. مثلا او را در کلاسی که به آن علاقه دارد ثبت نام کنید. یا برنامه هایی که به آنها علاقه دارد برایش برنامه ریزی کنید. کلاس هایی مانند کلاس های هنری، ورزشی و... می تواند ایده ای بسیار مناسب باشد. 
از هدایای دیگر به روز کردن حلقه های ازدواجتان بعد از ده سال است. می توانید حلقه های جدیدی را تهیه کنید.

کادوی مناسب و ویژه برای دهمین سالگرد ازدواج

 

کادوی مناسب و ویژه برای دهمین سالگرد ازدواج

 

کادوی مناسب و ویژه برای دهمین سالگرد ازدواج