کارهای زیبایی را پیش از عروسی

این کارهای زیبایی را پیش از عروسی تان انجام ندهید. 
استرس در روزهای پیش از عروسی و یا حتی در روز عروسی طبیعی است، شاید نتوان این استرس را کامل از بین برد ولی می توانید با مطالعه این مطلب در مورد آن دسته از کارهای زیبایی که نباید در روزهای پیش از عروسی آنها را انجام دهید، اطلاع پیدا کنید. با انجم این کارها استرس تا حدودی کاهش می یابد. 
کوتاهی موهایتان پیش از عروسی
حتما موهایتان را 3 ماه پیش از عروسی تان حتی الامکان به مقدار خیلی کم کوتاه کنید. به ویژه اگر موهایتان دیر رشد است. چرا که ممکن است نتوانید مدل دلخواهتان را روی موهایتان پیاده کنید. 
رنگ جدید مو پیش از عروسی
مو یکی از ابزار زیبایی برای خانم ها است. یک هفته پیش از عروسی تان، هرگز موهایتان را رنگ نکنید. حتی اگر آرایشگرتان بهترین در این کار باشد. چرا که رنگ مو روی موهایتان اکسید می شود و بر جذب رنگ جدید بر روی موهایتان اثر می گذارد. اجازه دهید موهایتان یک هفته پیش از عروسی موهایتان رنگ آزاد و عادی داشته باشد یا اینکه پیش از آن، رنگ جدید را به خوبی جذب نماید. 
محصولات جدید ویژه مصارف پوستی
حداقل دو هفته پیش از عروسی تان از مصرف کرم های جدید که تاکنون از آن ها استفاده نکرده اید، خودداری کنید. چرا که ممکن است موجب حساسیت بشود. آکنه، خشکی پوست، لکه های پوستی از جمله این عوارض هستند. 

کارهای زیبایی را پیش از عروسی

برنزه کردن پوست
امکان دارد برای کم کردن هزینه های برنزه پوست، خودتان دست به کار شوید. توجه داشته باشید ممکن است این رنگ با پوستتان سازگاری نداشته باشد و یا با تیپتان هماهنگی نداشته باشد. بهتر است برای انجام این کار به دکتر پوست مراجعه کنید. 
مصرف زیاد کافئین
کافئین که در نوشیدنی هایی مانند قهوه و چای به مقدار فراوان وجود دارد، محرک سیستم عصبی تان است. مصرف نوشیدنی های حاوی کافئین در روزهای پیش از عروسی، استرستان را بیشتر می کند. پس از مصرف آن در روزهای قبل از عروسی تان خودداری نمایید. 
برنامه های سنگین ورزشی
امکان دارد پیش از جشن عروسی رژیم بگیرید تا خوش هیکل تر بشوید. ممکن است از دوستان و آشنایانتان افرادی که پیش از شما رژیمی را امتحان کرده اند به شما نیز توصیه کنند که از آن رژیم غذایی پیروی کنید. ممکن است رژیم توصیه شده توسط آنان با بدن شما هماهنگی نداشته باشد و منجر به اسپاسم عضلانی، ضعف جسمانی و... گردد. پس حتما قبل از اینکه بخواهید رژیم بگیرید به متخصص تغذیه مراجعه نمایید. ضمن اینکه به جای ورزش های سنگین، ورزش های سبکی که عوارض احتمالی شان از سایر ورزش ها کمتر است را انجام بدهید. 

کارهای زیبایی را پیش از عروسی

 

کارهای زیبایی را پیش از عروسی

 

کارهای زیبایی را پیش از عروسی

 

کارهای زیبایی را پیش از عروسی