کاشت ناخن با ژل

کاشت ناخن با ژل
در این مطلب می خواهیم روش کاشت ناخن با ژل و هرآنچه در مورد کاشت ناخن با ژل مورد نیاز است بدانید را مطرح کرده ایم.
لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن با ژل
تاپ شاین ژل
پرایمر
پریمیوم ژل
برآشان ژل
کلینر
چسب ناخن
ضد قارچ
آموزش گام به گام کاشت ناخن با ژل
در آغازکار از ضد قارچ استفاده می کنیم و پس از آن با استفاده از چسب ناخن، تیپ گذاری ناخن را انجام می دهیم. با استفاده از کاتر، قد تیپ ها را با توجه به سلیقه مشتری کوتاه می کنیم و با استفاده ازسوهان برقی در مرحله بعدی، محوسازی خط تیپ ها را انجام می دهیم خط تیپ ها باید کامل محو شوند.
سپس به وسیله پرایمر و درحالی که پرایمر خیس است، به ناخن ژل ژل پریمیوم را با حالت لاک زدن با فاصله از ریشه روی ناخن می زنیم و دو دقیقه آن را در دستگاه UV می گذاریم. پس از اینکه دستها را درآوردیم بلافاصله از کلینر استفاده می کنیم. سپس برای رفع شکنندگی ناخن به حالت پرکنندگی گودی ها، حجم دهی به آن، مجددا از ژل پریمیوم استفاده می کنیم. پس از آن انگشتان را مجددا درون دستگاه UV قرارداده و پس از آن از کلینر استفاده می کنیم. همه مراحل سوهان کشی را در این قسمت انجام داده و بافر می کشیم.

کاشت ناخن با ژل

سپس تاپ شاین را با فاصله از ریشه به حالت لاک زدن روی ناخن می کشیم و دست را درون دستگاه UV قرار داده و پس از گذشت 2 دقیقه آن را بیرون آورده و کلینر می زنیم. از ژل برآشان ژل در مرحله انتهایی استفاده می کنیم. بدین صورت که از ریشه ناخن ها به حالت لاک زدن روی ناخن ها کشیده و 2 دقیقه درون دستگاه UV قرار می دهیم. کار شما به پایان رسیده است. در این مرحله بایستی از کلینر استفاده نمایید.
دومین شیوه کاشت ژل
به طور کلی ناخن قسمتی بی روح، بدون عصب و حس است و درعین حال از بخش های پراهمیت دست و پا بوده که کمک زیادی در گرفتن اجسام و نگه داری آنها می کند. همچین ناخن ها وضعیت عمومی بدن را نمایش می دهند. برای نمونه (به وجود آمدن راه راه های سفید روی ناخن به علت کمبود پروتئین، افتادن ناخن به دلیل کمبود ویتامینC، رشد آهسته آن به علت کمبود ویتامین بی، خشکی و ورقه ورقه شدن ناخن ها به علت کمبود ویتامین آ) اشاره نمود.علاوه بر این موارد ناخن ها جنبه زینتی نیز دارند.
وسایل لازم در کاشت ناخن با ژل
پل بیس
پل اصلی به رنگ دلخواه
قلم
قالب
پرایمر مخصوص ژل
شاین ژل
برآشان ژل
ضد قارچ
سوهان ابری
اکلیل (درصورت تمایل)
در این روش، ناخن ها را در آغاز کار سوهان کشیده و پس از آن تا جایی نازک می کنیم تا در صورت گذاشتن ناخن مصنوعی غیر طبیعی به نظر نرسد. در مرحله بعدی بعد از لاک زدن از ضد قارچ استفاده کرده و به وسیله چسب ناخن، ناخن مصنوعی را چسبانده و تیپ گذاری ناخن را انجام می دهیم. توسط کاتر(نوعی پانچ مخصوص) ناخن به اندازه دلخواه مشتری کوتاه شده و دوباره سوهان کشی آن را انجام می دهیم. سپس از پرایمر روغن برای ناخن استفاده کرده و پریمیوم ژل را روی ناخن می زنیم و دو دقیقه آن را در دستگاهUV  قرار می دهیم و در آخر از کلینر استفاده می کنیم. به منظور از بین بردن ترک های احتمالی به وجود آمده و بیشتر شدن حجم ناخن این کار را دوباره انجام می دهیم. در انتها ناخن ها را سوهان می کشیم.
سپس با استفاده از شاین ژل و برآشان ژل همین مراحل را تکرار می کنیم. توجه داشته باشید که استفاده از دستگاهUV، سوهان کشی و تماس نداشتن ژل با ریشه ناخن از بخش های جدانشدنی کاشت ناخن با ژل می باشد.

کاشت ناخن با ژل

 

کاشت ناخن با ژل

 

کاشت ناخن با ژل