کاشت ناخن میکس

کاشت ناخن میکس
کاشت ناخن میکس از آن دسته کاشت های محبوب میان خانم ها است. در این مطلب می خواهیم در مورد کاشت ناخن میکس به بحث بپردازیم.
منظور از کاشت ناخن میکس همان کاشت پودر می باشد که همان دوام را هم دارد. تنها فرق آن در این است که دارای حالتی براق و شیشه ای است. منظور از کاشت میکس، کاشتودر (اکریلیلک) است که تنها در انتهای کاشت، ناخن کاشته شده را با ژل TOP SHINE  کاور می کنیم.
سایر روش های کاشت ناخن
کاشت آکواریوم

این روش به دلیلی اینکه پرهزینه است کمتر اجرا می گردد. کاشت آکواریوم نیز مانند سایر روش های جدید پک مخصوص به خودش را داراست. تیپ های آماده دو لایه که داخل آن با اکلیل و مایع مخصوص که دارای (آب یا روغن) است و ستاره و ماهی های کوچک و ژل که روی آن کشیده می شود به عنوان مواد کاشت هم دارا است. دو لایه تیپ که روی هم چسبانده می شود و با ژل روی آن کشیده می شوند. در صورتی که مواد لازم به ویژه تیپ ها را در اختیار داشته باشیم، این کاشت زیباست وگرنه در صورت در اختیار نداشتن تیپ ها این کاشت 7 الی 8 ساعت زمان برده ولی پک ویژه تیپهای آماده را داشته و سریع مانند تیپ های معمولی چسبانده و موادگیری آن را انجام می دهیم.

کاشت ناخن میکس

کاشت ناخن ژلیش/ ژل
از خدمات تازه در ایران باید به ژلیش ناخن ها اشاره نمود که هم زیبایی را برای ناخن هایتان به ارمغان می آورد هم اینکه با برخورداری از کراتین، صدف ناخن های شما را نیز تقویت می نماید. ناخن ها در این روش سوهان زده نمی شوند و هر زمان که بخواهید می توانید آنها را بردارید. می توانید ژلیش ناخن را به شکل بی رنگ، فرنچ دائم و یا رنگی انجام بدهید.
کاشت ناخن ژله ای
کاشت ژله ای به شکل کریستالی و ژله ای می باشد. از لحاظ ظاهری ناخن هایی که با روش میکس و ژل کاشت می شوند شباهت بیشتری به هم دارند.
کاشت ناخن اکریلیک
ناخن طبیعی یا ناخن لبه سازی شده با تیپ با ماده ای خمیری شکل که از پودر اکریلیک و مایع لیکوئید می باشد، کاور می گردد. این کاشت بایستی هر سه هفته نهایتا ماهی یکبار ترمیم بشود.
لیکوئید کاشت ناخن
محلولی که آن را به پودر آغشته کرده تا نرم شود و بتوانیم روی صدف را موادگذاری نماییم. 
کاشت ناخن فرمر
آن دسته از افرادی که تمایل ندارند پیش از کاشت از تیپ برای ناخن هایشان استفاده شود یا افرادی که لبه ناخن شکسته شده شان شکسته شده باشد، می توان از فرمر کاغذی و فرمر فلزی استفاده کرد.

کاشت ناخن میکس

 

کاشت ناخن میکس

 

کاشت ناخن میکس

 

کاشت ناخن میکس