کانسیلر دور چشم

کانسیلر دور چشم
در صورتی که از طرفداران پر و پا قرص دنیای زیبایی و مد هستید، قطعا با کانسیلر آشنا هستید. اکثر افرادی که خواهان آرایشی زیبا و حرفه ای در کنار هم هستند، از کانسیلر در آرایش خودشان استفاده می کنند. لوازم آرایشی به منظور پوشاندن لکه های پوستی و زیبایی بیشتر، توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرد. از عناصر اصلی آرایش باید به زیرسازی، رژگونه، ریمل اشاره کرد که کانسیلر جایگاه ویژه ای در بین آنها دارد. در ادامه به بررسی انواع کانسیلر خواهیم پرداخت. 
کانسیلرها در انواع زرد، سبز، بنفش، نارنجی وجود دارد که در ادامه آنها را مطرح خواهیم کرد. 
در صورتی که می خواهید لکه های قرمز مادرزادی را محو کنید و یا جای جوش ها را محو کنید، کانسیلر سبز انتخاب مناسبی است. 
در صورتی که پوست تیره ای دارید، کانسیلر نارنجی مناسب شماست. ضمن اینکه موقع خرید، کانسیلر نارنجی را اطراف دهانتان تست نمایید. 
در صورتی که پوستتان زرد رنگ است و یا لکه های کبودی روی پوستتان مشاهده می کنید، کانسیلر بنفش انتخاب مناسبی خواهد بود. 
و اما کانسیلر دیگری که برای همه نوع پوست مناسب است کانسیلر زرد رنگ است که تیرگی دور و بر ناحیه چشم را هم می پوشاند.
جوانی بیشتر!
در صورتی که می خواهید با استفاده از کانسیلر جای زخم و جوش، تیرگی و چروک های صورتتان را محو کنید، توصیه می کنیم کانسیلر کلینیک را انتخاب نمایید. کلیه چین و چروک پوست دورچشم با استفاده از این کانسیلر محو می شود. این کانسیلر تایید شده از سوی متخصصان چشم میباشد و می توانید طی روز آن را تجدید نمایید. بدون اینکه هیچ گونه نگرانی در مورد مصرف این کانسیلر داشته باشید.

کانسیلر دور چشم

کانسیلر پوست های حساس
کرم پودرهای روشن و فشرده ای که به منظور پوشاندن تیرگی ها پیش و پس ازمصرف کرم پودر مورد استفاده قرار می گیرند. از بهترین کانسیلرها می توان به کانسیلر دور چشم دبورا اشاره کرد. 
طی مدت کوتاهی خط و خطوط دور چشم توسط این کاور دورچشم با فرمول ضد حساسیتی که دارد می تواند به طرز جالبی خطوط صورت را بپوشاند. ضدآفتاب با SPF  20 و ترکیبات فعالی که دارد به طور باور نکردنی خطوط صورتتان را پوشش می دهد. 
کانسیلر گیاهی
خوش حالت کردن اجزای صورت، بهترین کاربرد یک کانسیلر است. حتما باید در مورد ترکیبات به کار رفته در محصول توجه لازم را داشت باشید. از کانسیلرهای پر طرفدار بین افراد، کانسیلر آرایشی رولون است. کانسیلر رولون غنی شده با ویتامین C و عصاره شیرین بیان است که لک ها را تا حدود زیادی کاهش می دهد و از چروک و پیری و بی رنگی های پوست می کاهد. پوشش دهی این محصول به صورت یکدست است. این محصول دانه های تیره، لک ها را می پوشاند. رولون این کاور چشم را در 4 رنگ گوناگون و با بافتی سبک عرضه کرده است. 
حرفه ای در امر برطرف کردن تیرگی ها
بیشتر افراد از تیرگی دور چشم شکایت می کنند. تیرگی دور چشم دلایل گوناگونی دارد که عامل وراثت مهم ترین آن است. کانسیلر میبلین در پوشش دهی تیرگی و پف های اطراف چشم بسیار حرفه ای عمل می کند. 
کانسیلر میبلین دارای بافت بسیار سبکی است که می تواند تا ساعت ها روی پوستتان بنشیند و ظاهری یکدست و درخشان را برای پوستتان به ارمغان بیاورد. این کانسیلر در مقایسه با محصولات برندهای دیگر بسیار مشهور است و پس از چند ساعت استفاده احتیاجی به استفاده دوباره از آن را نخواهید داشت. ضمن اینکه چین و چروک پوستتان هم توسط این کانسیلر کم عمق تر جلوه می کند.
چشمان هالیوودی
در صورتی که هم خواهان زیبایی هستید هم حرفه ای بودن، قطعا می دانید که آرایشگان حرفه ای به منظور تثبیت آرایش و شروع آن از کانسیلر استفاده می کنند. در صورتی که به غیر از جنبه زیبایی، حرفه ای بودن کانسیلر هم برای شما مهم است، حتما یک کانسیلر حرفه ای را انتخاب نمایید.
از کانسیلرهای حرفه ای باید به کانسیلر نارس اشاره کرد که میزان ماسیدگی آن در کم ترین حالت ممکن است و تا مدت طولانی ماندگاری دارد. این محصول لک و تیرگی پوست، دور چشم و التهاب و قرمزی چشم را می پوشاند و به صورت یکنواخت روی پوستتان می نشیند.
در صورتی که یک کانسیلر همه چیز تمام می خواهید کانسیلر آرکانسیل انتخاب مناسبی خواهد بود. خاصیت ضد قرمزی این کانسیلر موجب صاف شدن پوست و محو کردن تیرگی دور چشم می شود. هم چنین با پوشش مات غنی شده با ویتامین  E و آنتی اکسیدا موجب مرطوب شدن پوست می گردد. شرکت تولید کننده کانسیلر بر این باور است که هیچ گونه ماده سرطان زایی در این کانسیلر وجود ندارد.  

کانسیلر دور چشم

 

کانسیلر دور چشم

 

کانسیلر دور چشم

 

کانسیلر دور چشم