5 کرم پودر با کیفیت

مبنای یک آرایش حرفه ای کرم پودر مناسب می باشد.بعضی از اشخاص بر این عقیده اند که استفاده از کرم پودر شرایط تنفس را از پوستشان دریغ می کند. لازم به ذکر است هیچ محصول دیگری نمی تواند همانند کرم پودر پوستتان را صاف نگه دارد.
در حال حاضر کرم پودرها متناسب با نوع پوست افراد ساخته می شود و پوشش دهی آنها متناسب با پوست افراد است.ایجاد شفافیت در پوست و محو کردن عیوب پوست با کرم پودرهای جدید کار مشکلی نیست. در ادامه 5 کرم پودر مناسب را معرفی می کنیم.

کرم پودر


موارد مورد توجه هنگام خرید کرم پودر
به دلیل نزدیکی تقریبی رنگ پوست دست با پوست صورت بهتر است حتما آن را روی دستتان امتحان کنید.بدین ترتیب می توانید کرم پودر مناسب تری را برگزینید.
رنگی که در تاریکی تیره به نظر می آید در نور طبیعی روشن تر به نظر می رسد. حتما رنگ کرم پودر را زیر نور طبیعی قرار دهید.
زمان لازم برای خشک شدن کرم پودر بر روی دست و عکس العمل آن یک دقیقه به طول می انجامد.درصورتی که پس از این مدت قادر به تشخیص محلی که کرم پودر را استعمال کرده اید نشدید، انتخاب درستی داشته اید.
ممکن است کرم پودر مورد استفاده تان در فصل زمستان درفصل تابستان برایتان احساس سنگینی ایجاد کند. در این حالت بهتر است به آن قدری مرطوب کننده بیفزایید.
Bobbi brawn Moisture rich Foundation
مهم ترین ویژگی این کرم خاصیت مرطوب کنندگی آن است که با پوست های معمولی و خشک سازگار می باشد که باعث فرق آن با کرم پودر های دیگر است.این کرم پودر افزون بر مرطوب کردن با SPF 15 در برابر اشعه های خورشید نیز از پوستتان مراقبت میکند.
Maybelline Affinitone Super stay24 H
برند Maybelline   کرم پودر 24 ساعته ی Super Stay  را عرضه کرده است که این 24 ساعته بودن یک ویژگی منحصر به فرد است.ضد آب و ضد عرق بودن این کرم سبب ماندگتری طولانی مدت آن می شود.از مزایای دیگر آن طبیعی تر به نظر رسیدن آرایشتان می باشد.
Giorgio Armani Maestro Foundation
این کرم بدون ایجاد حس آرایش سنگین و غلیظ پوستتان را صاف و زیبا می کند. وجود روغن لوتوس در این کرم رطوبت پوست را تامین می کند و مانع از چرب شدن پوست می گردد. همچنین وجود یک قطره چکان سبب می شود هر مقدار که می خواهید این کرم را روی پوستتان استعمال کنید.
Mac Studio Fix Fuid Foundation
اگر پوستتان چرب است و به دنبال کرم پودری مناسب هستید پیشنهاد ما استفاده از این کرم پودر است.این محصول با پوشش دهی فوق العاده ظاهر پوستتان را شاداب و جوان می سازد. پودر به کاررفته در آن باعث شده چربی اضافه پوستتان جذب شده و برق نزند. SPF 15 این محصول برای حفاظت از پوستتان در نور خورشید نیز مناسب است.
Yves Saint Lauren Teint Radiance Foundation
این کرم پودر با دارا بودن فرمول مناسبی از آب و سیلیکون بدون اینکه پوستتان را ضخیم کند ظاهری زیبا برایتان ایجاد می کند. از مهم ترین ویژگی های این کرم ایجاد تعادل در روشنایی پوستتان، و طبیعی تر به نظر رسیدن پوستتان می شود.SPF20  این محصول برای محافظت از پوستتان در برابر نور خورشید در فصل تابستان بسیار مناسب می باشد.