کفش عروس

کفش عروس
در این مطلب به بررسی نکات مهم در انتخاب کفش مناسب برای عروس خانم پرداخته ایم. 
پراهمیت ترین موضوع، راحتی کفش است. باید کفشی را بپوشید که راحت باشید و بتوانید تمام روز را با آن راه بروید و برقصید. کفشی که پاشنه آن بیش از حد بلند است پایتان را اذیت می کند. کفش هایی که شیب زیادی دارند انتخاب مناسبی نیست. همچنین کفش های دارای بندهای ظریف و محکم، روی انگشتان پاهایتان رد ایجاد می کند. 
ساعات پایانی روز برای خرید کفش عروسی مناسب تر است. به این دلیل که در طول روز پاها به دلیل راه رفتن ورم می کند و بزرگ تر می شود. اگر صبح کفش عروسی خود را خریده باشید ممکن است شب پایتان را بزند. 
کفش هایی که تخت است و یا پاشنه پهنی دارد، برای عروسی هایی که در باغ برگزار می شود مناسب است. چرا که کفش های نوک نیز در گل فرو می رود. در صورت برگزاری جشنتان در سالن دارای کف پوش فرش یا پارچه های ابریشمی و براق سفید برگزار می شود، ممکن است لازم باشد کف کفش خود را کفی های عاج دار که با کف اصطکاک به وجود می آورند بچسبانید. 

کفش عروس

همراه خودتان یک کفش کمکی داشته باشید. می توانید انواع تخت یا با پاشنه 3 سانتی متری را انتخاب نماییید. 
برای اینکه رنگ لباس و کفشتان با هم متناسب باشند، یک تکه از لباستان را با خود به همراه داشته باشید. رنگ سفید انواع مختلفی دارد. پس حتما در مورد این موضوع دقت داشته باشید.
در صورتی که لباستان بلند است و کفش هایتان دیده نمی شود، رنگی را انتخاب کنید که پس از ازدواجتان هم بتوانید از آن استفاده نمایید. کفش های سفید فقط برای عروسی مناسب هستند.
پیش از جشن عروسی خود، روزی چند ساعت کفشتان را در خانه بپوشید و با آن راه بروید. اینگونه به راه رفتن با آن عادت خواهید کرد.
در صورتی که به پوشیدن کفش پاشنه 5 سانتی متری عادت دارید، می توانید کفشی با همان پاشنه را انتخاب کنید. در غیر این صورت باید تمرین کنید تا بتوانید با کفش جدید خود راه بروید. 
اگر لباس عروسی تان کوتاه است، بایستی زیبایی کفش هایتان برایتان در اولویت باشد. 
کفش های پاشنه بلندی که با بند روی ساق پا بسته می شوند، برای لباس های کوتاه انتخاب مناسبی است. 
در صورتی که حس می کنید کفش هایتان پایتان را می زند و اذیت می کند، روزنامه را با آب لیمو خیس نمایید و داخل کفشتان قرار بدهید. 
اگر لباس عروسی تان عروسکی است و کفشتان زیر لباستان پنهان می شود، می توانید کفش های حصیری یک تکه را انتخاب نمایید. 

کفش عروس

 

کفش عروس

 

کفش عروس

 

کفش عروس

 

کفش عروس

 

کفش عروس

 

کفش عروس

 

کفش عروس