مدل کفش مدرسه

مدل کفش مدرسه
خرید کفش مدرسه، از خریدهایی است که باید موارد بیشتری را هنگام خرید، رعایت کنیم. انتخاب کیف و کفش مناسب مدرسه، از دغدغه خانواده هایی که به سلامت بدن کودکانشان می اندیشند، است. 
توجه به پاشنه ها:
از وزن پاها، روی پاشنه قرار می گیرند. پاشنه ها باید زمان قدم برداشتن، صاف قرار بگیرند. در صورتی که به طرفین کج بشوند، موجب ایجاد پا درد و کمر درد می شوند. در صورتی که می توانید دو طرف پاشنه کفش را به سمت داخل فشار بدهید، کفش برای پاهای در حال رشد کودکان شما مناسب نمی باشد. 
کفش انعطاف پذیر را انتخاب نمایید.
کتانی بچگانه یا کفش مدرسه، باید انعطاف پذیر باشند. منظور از انعطاف پذیری این است که در خش پنجه کفش باید اندکی خم شود ولی نباید مچاله بشود. افزون بر این کفش ها برای محافظت بیشتر از پاها، باید بالشتک یا کوشن هایی (Cushioning) داشته باشند. 
اندکی لژ ضروری است.
کفش هایی که اندکی لژ دارند، فشار را از روی کمر بر می دارند. فرقی نمی کند به دنبال کفش کتانی یا ورزشی بچگانه باشید و یا به دنبال نیم بوت های دخترانه و پسرانه باشید. اندکی لژ لازم است. 
کفشی را انتخاب کنید که ضد آب باشد و قابلیت تنفس داشته باشد.

مدل کفش مدرسه

قطعا در فصول پاییز و زمستان، به یک کفش کتانی برای زنگ های ورزش دارید. به یک کفش ضد آب هم برای روزهای برفی و بارانی احتیاج دارید. کتان، پارچه های تکنولوژی دار، چرم از مواردی است که هم قابلیت تنفس دارند هم اینکه ضد آب هستند. کفش فاقد قابلیت تنفس، موجب بو گرفتن پا می شود و موجب بروز بیماری های پوستی بسیاری هم می شود. کفش های برند جی او ایکس (GEOX) از برندهای مناسب است که هم ضد آب است و هم قابلیت تنفس دارد. 
کدام کفشها برای مدرسه انتخاب مناسبی نیستند؟
کفش های عروسکی، بوت های مدل UGG، کفش های کاملا تخت و راحتی، کفش های دارای زیره چوبی، کفش های پاشنه دار انتخاب های مناسبی برای مدره نمی باشند. در ادامه دلایل آن را آورده ایم.
کفش های پاشنه دار
کفش های پاشنه دار و صدای پاشنه های آن، مورد توجه بسیاری از دختر بچه ها قرار می گیرد. از این رو، می تواند برای یک مدت بسیار کوتاه در مهمانی مورد استفاده قرار بگیرد. پاشنه بلند، موجب ایجاد فشار بر پنجه پا شده و انگشتان را بد فرم می کند.
کفش های دارای زیره چوبی
این کفش ها در برابر ضربه، از پاها حفاظت نمی کنند. همین موضوع موجب می شود کودکان فشار بیشتری به پاشنه پا وارد کنند که در اثر گذشت زمان، کمردرد و دردهای مفصلی به وجود می آید.
کفش های عروسکی
زیره نازک و کم دوام این کفشها، در هفته های نخستین مدرسه از بین می رود. با توجه به برخورداری از ساختار سست، محاف خوبی برای پا نیستند و پا همواره در کفش در حال لیز خوردن می باشد. 
کفش های کامل تخت
درد در مچ پا و خستگی از عوارض ناشی از استفاده از این کفش هاست. هم چنین کمردرد و صافی کف پا، از عوارض درازمدت این کفش ها می باشد.
بوت های مدل UGG
این بوت ها دارای رویه نرم و زیره تخت هستند. شاید مورد علاقه دختران باشد ولی برای کفش مدرسه انتخاب جالبی نیست. 
مناسب ترین سایز برای کفش مدرسه چیست؟
مناسب ترین زمان برای خرید کفش، بعدازظهرهاست. چرا که پاها در بعد از ظهر به بیشترین میزان می رسد. مخصوصا برای کفش بچگانه حتما بعد از ظهر اقدام نمایید. 
حتما شنیده اید که می گویند پای کودکان در حال رشد است. ولی نباید کفشی را انتخاب کنید که بزرگتر از سایز پای شما است.
هر از گاهی، اندازه کفش را بررسی کنید و اظمینان حاصل کنید که انگشتان پا، داخل کفشتان مچاله نشده است. 
انتخاب کفش ورزشی تمرین
می توانید کفش های ورزشی تمرین را به عنوان کفش مدرسه فرزندتان انتخاب نمایید. 
از برندهای پرطرفدار که بسیار متنوع است باید به برندهای (Superga) و (Adidas) اشاره کرد. 

مدل کفش مدرسه

 

مدل کفش مدرسه

 

مدل کفش مدرسه

 

مدل کفش مدرسه

 

مدل کفش مدرسه

 

مدل کفش مدرسه

 

مدل کفش مدرسه

 

مدل کفش مدرسه

 

مدل کفش مدرسه