کنترل استرس پیش از جشن عروسی

راه های دور کردن و کنترل استرس پیش از جشن عروسی
همه مان جشن عروسی را دوست داریم ولی در هر دوره ای که مشغول برنامه ریزی جشن عروسی هستیم، استرس زیادی را متحمل می شویم. سپری کردن شبی در سینما، ماساژ و ساحل دریا از برنامه های تفریحی پیشنهادی برای ماه های منتهی به جشن عروسی است. 
آروما درمانی
برای درمان بی خوابی و استرس می توانید از شمع عطری اسطوخودوس استفاده کنید و همراه آن دو فنجان چای در شبی آرام بنوشید. عطر اسطوخودوس برای درمان بی خوابی و استرس به کار می رود و خاصیتی آرامش بخش دارد. 
بسته بهداشتی
روغن آرگان، ژل های معطر مرطوب کننده و ژل های بهداشتی پک مناسبی برای ریلکس کردن و استفاده در اسپا است. 
اسپری معطر پیش از خواب
هر عروسی در دوران سخت برنامه ریزی به خوابی عمیق و آرام نیاز دارد. عطر ترکیبی اسطوخودوس و علف ویتور و گل سرخ وحشی می تواند تاثیر بسزایی در کیفیت خوابتان داشته باشد. مقداری از اسپری را روی بالش و فضای اتاقتان اسپری نمایید تا صبح ها پس از بیدار شدن متوجه اثرات آن شوید. 

کنترل استرس پیش از جشن عروسی

جواهرات و سنگ های آرامش بخش
دست بندهای آرامش بخش با سنگ های قیمتی با خواص درمانی خاص می تواند برای کنترل استرس بسیار مفید باشد. 
برنامه ریزی مثبت
برای برنامه ریزی دفترچه هایی برای برنامه ریزی وجود دارد که در هر قسمت آن در مورد مثبت اندیشی نظیر: تفکرات مثبت، قدردانی از خود و ایده هایی نظیر این مورد وجود دارد که می تواند در از بین بردن استرس موثر واقع شود.
نظافت خانه
ممکن است شما هم از آن دسته عروس خانم هایی باشید که به نظافت منزل بسیار اهمیت می دهید. طبق پژوهش های علمی تمیز کردن خانه می تواند استرس را کاهش دهد.  

کنترل استرس پیش از جشن عروسی

 

کنترل استرس پیش از جشن عروسی

 

کنترل استرس پیش از جشن عروسی

 

کنترل استرس پیش از جشن عروسی