کیک عروسی با استایل وینتیج

کیک عروسی با استایل وینتیج
نماد عروس و داماد، تزیینی بود که اگر جشنتان در دهه 40 یا 50 برگزار می شد، ترجیح می دادید آن را انتخاب نمایید. کیک های ساده و فاقد فوندانت نمونه بسیار خوبی برای نشان دادن سبک وینتیج هستند.
کیک عروسی استایل وینتیج یا قدیمی
در جهت تهیه کیکی به سبک وینتیج، بایستی اصل سادگی موادی که در کیک استفاده شده است را رعایت نمایید. ضمن اینکه همه تزیینات بایستی با خامه باشد. 
سبک ویکتوریا، از انواع کیک های وینتیج است که از طرح های مجلل بر روی کیک کشیده می شده است.
از کیک های پرطرفدار در استایل وینتیج بایستی به کیک های نیکد (بدون روکش) و سمی نیکد (نیمه روکش شده) که فاقد روکش فوندانت و خامه هستند اشاره کرد. همچنین سبک بوهو یا بوهمین و وینتیج تشابهات بسیاری به هم دارند، ترکیب این دو سبک با هم می تواند سبکی قدیمی خلق نماید.
گل های صورتی و سفید رنگ تکمیل کننده استایل وینتیج هستند. همچنین استفاده از تور و مروارید نمایی قدیمی و رسمی و اصیل و خاص به کیکتان می بخشد.
از ایده های دیگر برای تزیین کیک می توان به طرحی متفاوت روی کیکتان اشاره کرد که نمایانگر تداوم ارتباطتان می باشد.
نوع دیگری از تزیین، استفاده از زیر کیکی چوبی که دارای برشی از درخت است، ایده ای فوق العاده خاص و متفاوت می باشد. رنگ های شیری و قهوه ای جلوه فوق العاده ای به کیکتان می بخشند. همچنین طرح پرنده روی کیک به همراه شاخه درختان و گل زیبایی این کیک را چند برابر می کند.

کیک عروسی با استایل وینتیج

استندهای حروف و مجسمه ای که دارای سبک و سیاق قدیمی هستند نیز ایده ای جالب برای کامل کردن این استایل می باشند.
به طور کلی طبق گفته کارشناسان هر آنچه موجب پیوند خوردن شما با گذشته هایتان می گردد را می توان در سبک وینتیج به کار برد. روبان برای دیزاین را از یاد نبرید. رنگ های قهوه ای، کرم، صورتی و سبز کم رنگ هم برای تزیینات مناسب است.  در انتها نباید همه روکش کیک قدیمی یا وینتیجتان از خامه باشد. فوندنت های کرم، سفید و صورتی رنگ برای روکش اصلی کیک بسیار مناسب است.
از سایر ایده ها برای تزیین می توان به چاپ عکس های دو نفره تان که یادآوری کننده خاطراتتان می باشند اشاره کرد.

کیک عروسی با استایل وینتیج

 

کیک عروسی با استایل وینتیج

 

کیک عروسی با استایل وینتیج

 

کیک عروسی با استایل وینتیج