کیک های به روز و پر طرفدار

کیک های به روز و پر طرفدار
کیک جشن عروسی علاوه بر اینکه جنبه خوراکی دارد، جزو مهم ترین و جذاب ترین المان ها نیز به حساب می آید و توجه مهمانان در نخستین نگاه به کیک جلب می شود. از این رو حساسیت عروس خانم ها در مورد کیک بی جا هم نیست. در ادامه می خواهیم کیک هایی را معرفی کنیم که علاوه بر طعم مطلوب، در حال مد شدن هستند و برای جشن عروسی یک ابزار تزیینی مناسب نیز هستند. 
کیک بستنی
یکی از انواع کیک هایی که امروزه با استقبال زیادی مواجه شده است، کیک بستنی می باشد. به طور کلی توت فرنگی، شکلات سفید و لیمو در این نوع کیک مورد استفاده قرار می گیرند. لازم به ذکر است این نوع کیک به دلیل اینکه ممکن است آب شود، نباید برای ساعت ها آن را بیرون از فریزر نگه داری کرد. کیک بستنی برای جشن های عروسی که در تابستان برگزار می شوند و یا در یک منطقه گرم آب و هوایی برگزار می شود، ایده فوق العاده ای خواهد بود.

کیک های به روز و پر طرفدار

خوشنویسی بر روی کیک
این سبک، بسیار مورد استقبال واقع شده است. نوشتن کلمه یا جملاتی بر روی کیک، یا یک بیت شعر و یک جمله رومانتیک می تواند بسیار جالب باشد. می توانید برای نوشته های روی کیک از رنگ مشکی و از رنگ سفید برای زمینه کیک استفاده نمایید. 
کیک الهام گرفته از لباس عروس
شاید در اولین نگاه بگویید کیک الهام گرفته از لباس عروس چیست؟ بسیاری از طراحان کیک، با کمک طراحان لباس عروس، کیک های قدی الهام گرفته شده از لباس عروس را تهیه می کنند. جالب اینجاست که این لباس ها به جواهرات مصنوعی نظیر: سنگ های رنگی، مروارید و ... تزیین شده اند.

کیک های به روز و پر طرفدار

کیک با رنگ فلزات
کیک هایی که برنزی، سربی، طلایی و ... هستند، از ظاهری شیک و براق برخوردارند و می توانند ایده جذاب و متفاوتی برای کیک جشن عروسی تان باشند.
کیک رنگارنگ در رنگ های شاد
امروزه اکثر عروس خانم ها از رنگ های سفید و روشن خسته هستند و دوست دارند مدل های جدیدی را تجربه کنند. طرح هایی مثل گل های رنگارنگ در رنگ های پر انرژی و شاد، می تواند بسیار جذاب باشد. اگر لباس عروستان هم دارای رنگ متفاوتی است، این ایده می تواند بسیار جالب باشد. 

کیک های به روز و پر طرفدار

کیک با محتویات و طعم های جذاب و متنوع
با توجه به اینکه استفاده از کیک های شکلاتی مانند گذشته، رو به رشد رفته است، استفاده از هویج، تافی و سایر میوه ها در طبقات مختلف کیک، می تواند ایده جالبی باشد.
کیک های در اشکال درهم و متنوع
حتما نباید کلیه طبقات کیکتان یک شکل باشد. در صورتی که می خواهید کیکی متنوع داشته باشید، این ایده فوق العاده خواهد بود. 

کیک های به روز و پر طرفدار

 

کیک های به روز و پر طرفدار

 

کیک های به روز و پر طرفدار

 

کیک های به روز و پر طرفدار