گل آرایی سالن عروسی

گل آرایی سالن عروسی
با توجه به اینکه علایق مختلفی برای گل آرایی سالن عروسی دارید قطعا مسئول گل آرایی نیز ایده های منحصر به فرد خودش را دارد. در ادامه هر آنچه لازم است در ارتباط با گل آرایی مطرح کنید را برایتان آورده ایم.
تعداد مهمانان
تعداد مهمانان عروسی تان را به گل آرای جشنتان اعلام نمایید تا تخمین درستی از حجم گل ها و مراسم داشته باشد. 
تم جشن عروسی
تم جشنتان پر زرق و برق است یا معمولی؟ اقتصادی است یا پر هزینه؟ جواب این سوال کمک شایانی به گل آرای جشن عروسی تان می کند. 
لباس عروس و داماد
یکی از المان های مهم برای گل آرایی جشن لباس عروس و داماد است که بایستی به گل آرای جشنتان اطلاع بدهید. 
گل های محبوب و مورد نظرتان
مسئول گل آرایی جشنتان را مطلع کنید تا بداند چه گل هایی را می پسندید. برخی از عروس و دامادها انتخاب های گوناگونی برای استفاده از گل های خاص در جشن عروسی شان دارند. در هر صورت باید گل آرا در جریان باشد تا ایده هایتان را بشناسد. 

گل آرایی سالن عروسی

گل هایی که مورد علاقه تان نیست
افزون بر گل هایی که علاقه ای به آنها ندارید، فهرستی از گل هایی که به آنها علاقه ای ندارید را تهیه کنید و یا بوی آنها آزارتان می دهد. 
رنگ های مطلوبتان
برخی از عروس و دامادها برای رنگ غالب جشنشان انتخاب معینی دارند. برخی دیگر هم به دنبال انتخاب هایی هستند که دارای تنوع بیشتری باشد. 
تالار عروسی
شکل تالار عروسی و امکانات آن می تواند راهنمای خوبی برای گل آرای جشنتان باشد. با گل آرای جشنتان در این مورد صحبت کنید و اجازه دهید با فضای تالار آشنایی پیدا کند. 
بودجه
به طور کلی امکان دارد بتوانید 8 درصد بودجه ای که در اختیار دارید را صرف گل آرایی نمایید. به مسئول گل آرایی بگویید قصد دارید تا چه مقدار هزینه کنید. 
زمان عروسی
توجه داشته باشید فصل و زمان مورد نظر شما تاثیر بسزایی در گل آرایی مورد نظرتان دارد. 

گل آرایی سالن عروسی

 

گل آرایی سالن عروسی

 

گل آرایی سالن عروسی

 

گل آرایی سالن عروسی

 

گل آرایی سالن عروسی