گل آرایی مجالس و مراسم عروسی

در ادامه قصد داریم نحوه ی گل آرایی را برای شما عزیزان بیان کنیم. در کشور ما آیین بسیاری وجود دارد که فوق العاده زیبا بوده و از زمان دیرین مورد توجه عموم قرار گرفته است، اکثریت عروس خانم ها تمایل دارند در جشنشان بدرخشند. 
 از قسمت های متنوع جشن عروسی گل آرایی می باشد. اغلب افراد در تلاش برای پیدا کردن ایده های مناسب برای گل آرایی هستند. 
در ادامه پیشنهاداتی برای گل آرایی و ایجاد فضای به یاد ماندنی بیان می کنیم. گل آرایی جشن عروسی به چند نکته وابسته است:
فصل برگزاری جشن عروسی
یقینا گل آرایی زیبا به درخشش چندین برابر جشن شما عزیزان کمک می کند.
مقدار بودجه ای که در نظر دارید، موارد مورد نظر برای گل آرایی، سلیقه عروس خانم و آقا داماد از موارد مهم برای گل آرایی می باشد. یکی از ایده هایی که می تواند باعث جلوه ی بیشتر تزیینات جشنتان شود، تزیین سقف برگزاری مراسم با گل می باشد. 

گل آرایی مجالس عروسی

 جذابیت گل آرایی در این نوع دیزاین چند برابر می گردد. درست مثل باغی وارونه که لوسترهای کریستالی بین گل ها زیبایی گل آرایی را بیشتر می کند.
می توانید جایگاه عروس و داماد را گل آرایی کنید. استفاده از تاج گل روی سر کودکان هم جالب است. شکوفه های فصلی، گلدان های کوچک با شکوفه های بسیار بزرگ، استفاده از تاج گل برای خدمه یا مهمانان فوق العاده جذاب خواهد بود.
 یک داربست کمانی از گل های با رنگ های مختلف و کریستال های آویزان مانند آبشار جایگاه عروس و داماد را فوق العاده نشان می دهد. هیچ تزیینی نمی تواند جای این تزیین را بگیرد.
تزیین صندلی مهمانان مخصوص اعم از پدر و مادر با شکوفه های زیبا و برگ گل های ماگنولیا به همراه روبان ایده ی بسیار جالبی خواهد بود. 
لوستر گل جایگزین مناسبی برای لوستر کریستال است.
گل هایی مانند گیاهان سبز، سمبل صورتی و یا انواع تمشک ها ( انواع بری ها)، می توانند از یک حلقه به صورت آبشار آویزان بشوند و حس تازگی ببخشند.
 گذاشتن یک گل بزرگ در رنگ روشن مثل داوودی، کوکب یا رز روی دستمال سفره موجب جذابیت دو برابر میز می گردد.
گذاشتن گل های تازه و زیبا درون کرکره های شیشه ای که اطراف میز کیک عروسی آویزان کرده اید ایده ای جالب است.
می توانید مسیری از گلبرگ های گل ایجاد کنید که بسیار رومانتیک است. 

 

گل آرایی مجالس عروسی

 

گل آرایی مجالس عروسی

 

گل آرایی مجالس عروسی

 

گل آرایی مجالس عروسی