گوشواره عروس

در روز عروسی، در بین جواهرات و زیورآلاتی که عروس خانم ها از آن ها استفاده می کنند، گوشواره از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اولین عامل موثر بر انتخاب گوشواره، به چگونگی شینیون موهایتان، شکل یقه ی لباستان و در انتها به نوع خود گوشواره تان وابسته است. 
پر طرفدار ترین و بهترین گوشواره از دیدگاه خانم ها خصوصا عروس خانم ها، گوشواره های آویز است. گوشواره هایی که آویزشان از مروارید، نگین هایی از سنگ های قیمتی، گوشواره هایی با آویزهایی از الماس و نگین های کریستالی از گوشواره هایی هستند که مورد توجه خانم ها واقع می شوند.
شینیون های جمع، برای گوشواره های آویز مناسب هستند. این شینیون درخشش گوشواره هایتان را دوچندان می کند. شاید عجیب به نظر بیاید ولی گوشواره ها اثربخشی غیر قابل باوری بر زاویه سازی و خط فکتان دارند. برخی از عروس خانم ها نیز هستند که شییون باز را بیشتر می پسندند. توصیه می کنیم شینیون موهایتان به گونه ای باشد که گوشواره هایتان جلوه اش را از دست ندهد.
لباس عروس با یقه ی مناسب
استفاده از لباس های دارای یقه ی باز، بند نازک یا دکلته در شرایطی که گوشواره تان در سرویس طلایی که خریداری کرده اید آویز شکل است، جلوه ی لباستان را چند برابر می کند. به طور کلی سادگی موجود در لباس هایتان موجب بیشتر دیده شدن گوشواره هایتان می شود. در صورتی که گردن بند ست گوشواره هایتان راهم در اختیار دارید و گوشواره هایتان پر زرق و برق می باشد، توصیه می کنیم لباس و مدل موی ساده تری را برگزینید که هر دویشان تکمیل کننده ی جذابیتتان باشند.

سنگینی در گوشواره های آویز
مشکلی که وجود دارد و بیشتر خانم ها از آن شکایت می کنند به سنگینی و وزن زیاد گوشواره های آویز بر می گردد. در واقع متریال، مدل و انواع سنگ هایی که در آن ها استفاده شده است تعیین کننده ی وزن این گوشواره ها می باشد. در صورتی که چند نوع مختلف از این گوشواره ها را تست نمایید متوجه این موضوع خواهید شد. 
الماس، طلا، برنز، استیل و نقره انواع مختلفی از جنس های گوشواره ها هستند که با توجه به سلیقه و مقدار بودجه در اختیارتان، می توانید گوشواره مورد نظرتان را خریداری نمایید. 
گوشواره های مروارید و الماس
تلفیقی از مروارید و الماس می تواند فوق العاده جذاب باشد و موجب خلق مدل های فوق العاده جذابی گردد. این مدل ها همواره طرفداران بسیاری دارد. این گونه گوشواره ها درخشش شما را در جشن عروسی تان چند برابر می کند.
تلفیق گوشواره های کلاسیک و مدرن، می تواند فوق العاده زیبا باشد. این گوشواره ها جذابیتتان را در جشن عروسی تان بیشتر می کند. این طراحی ها طرفداران ویژه ی خودش را دارد.