تشریفات مجالس مهرویاد - تهران

اطلاعات تماس:

مدیریت : ردایی , شماره تماس : 02188670886 و , تلفن همراه : 09124321628
مشاهده عکس


آدرس

جردنتوضیحات:

با انتخاب تشریفات عروسی مهرویاد, بهترین خاطرات را به شریک زندگی و خانواده خود هدیه دهید. برای مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات مجالس نقش بسیار اساسی در برگزاری مراسم هایی از قبیل نامزدی، تولدو سایر جشن ها دارد. به گونه ای که ایجاد هماهنگی و زمانبندی بین تمامی گروه ها را عهده دار بوده تا نظم بخصوص مراسم را مدیریت کند. 
تشریفات مهرویاد با بیش از 20 سال سابقه در برگزاری مراسم نامزدی، عروسی، تولد و همایش و سایر موارد با بهره مندی از پرسنلی ماهر،افتخار برگزاری مراسم شما عزیزان و ثبت لحظات به یادماندنی تان را دارد.
تشریفات مهرویاد با ارائه خدماتی مطلوب با قیمتی مناسب،آماده برگزاری مراسم شما عزیزان می باشد.این خدمات شامل معرفی افزون بر100 نمونه باغ،تالارو سالن اجتماعات واقع در نواحی مختلف تهران و کرج جهت برگزاری مراسم عروسی، نامزدی، جشن تولد و همایش هایتان. 
خدمات مجالس مهرویاد تنوع بسیاری در زمینه خدمات مطلوب،تناسب قیمت با سلیقه و بودجه تان،6 منوی پیشنهادی براساس سلیقه شما عزیزان، ارائه برترین غذاهای ایرانی و فرنگی،سالاد، دسر،آبمیوه های طبیعی و نوشیدنی های گرم و سرد و برترین نوع میوه ها و با کیفیت برای جشن های شما عزیزان.
تشریفات مهرویاد با برترین شیرینی فروشی های صاحب نام تهران،مهمانداران آموزش دیده ماهر با لباس فرم،شمع آرایی تمامی میزها،میز یادبود،حریرآرایی، گل آرایی ژورنالی و حرفه ای با توجه به سلیقه شما عزیزان، ظروف و میز و صندلی با در نظر گرفتن سلیقه تان افتخار بزگزاری مراسم شما عزیزان را دارا می باشد.
انواع دکور و تزیینات زیبا و مجلل برای جشن های عروسی،نامزدی، جشن تولدها و همایش ها،تزیینات خاص جایگاه عروس و داماد،ورودی، دکور شاه نشین،طاق رومی طاق نصرت،جایگاه و طاق کیک،شویلیت،رومیزی و شمعدان، دکور کوئین و C.I.P  از سایر امکانات تشریفات مهرویاد است. با مهرویاد عروسی خوب بگیر. #عروسی_خوب_بگیر
 

 

قیمت تشریفات عروسی

 

 

تشریفات عروسی

 

تشریفات مجالس

 

خدمات مجالس

 

تشریفات

 

تشریفات vip

 

موسسه تشریفات مهرویاد افزون بر یک دهه تجربه و با پرسنلی حرفه ای، افتخار برگزاری هرچه مجلل تر جشن های شما عزیزان را دارد.هدف مدیران با سابقه این موسسه، رسیدن به برترین مرحله کیفیت و خدمت رسانی بوده و این امر با ایده گرفتن از آخرین متد روز اروپا و ترکیب آن با فرهنگ ایرانی است که برگزاری مراسم شما را به خاص ترین صورت ممکن محقق می سازد.
حائز اهمیت ترین مورد در برگزاری جشن های نامزدی و عروسی و تولد انتخاب تشریفات و خدمات مجالس بوده که در ادامه راهنمایی های بیشتری را در اختیارتان می گذاریم.
1) بودجه : پیش از برگزاری مراسم، بودجه در نظر گرفته شده را برای خود مشخص نمایید.این نکته بسیار مهم می باشد و می توانید در صورتی که بودجه تان کم می باشد از خدمات دیگری که با بودجه تان همخوانی دارد استفاده نمایید.
2) تجربه فعالیت تشریفات: هرگز در مورد این امر به شنیده هایتان تکیه نکنید بلکه به صورت حضوری از نمونه کارها دیدن نمایید و بررسی کنید که تا چه حد با گفته هایشان تطابق دارد.
3) تیم و گروه همکار تشریفات: فیلمبرداری، آتش بازی، گل آرایی، شمع آرایی، آرایشگاه عروس و داماد، سفره عقد، کارت دعوت، مزون لباس عروس، ماشین عروس و گل آرایی که توسط گروهی با تجربه تدارک دیده شود.این امر سبب راحتی در برگزاری جشن ها شده و میبایست هماهنگ  با سطح خدمات مجالس مورد استفاده باشد.
با سپردن مراسمتان به تشریفات مهرویاد لحظاتی شیرین را رقم بزنید.
جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
خاطره ای ماندگار از شبی زیبا
برگزار کننده جشن تولد، عروسی،همایش ها و...
 
برای دیدن نمونه کارها به سایت اینترنتی مراجعه کنید.
متنوع بودن منوهای غذا با سلیقه شما عزیزان.بیش از 5 منو
ارائه خدمات با کادری ماهر
معرفی افزون بر 100 مورد باغ تالار،سالن اجتماعات با هزینه های مطلوب
پذیرایی با انواع نوشیدنی های گرم و سرد و غذاهای ایرانی و فرنگی و بهترین میوه
طرف قرارداد با قنادی های صاحب نام تهران
ظروف و میز و صندلی مناسب انواع سلایق
مهمانداران آموزش دیده و حرفه ای با لباس فرم یکدست.
حریرآرایی و گل آرایی متفاوت ژورنالی
انواع متفاوت تزیینات زیبا و لوکس.


موقعیت در نقشه